Ziua de 01 Martie la Parohia „Sfinții Împărați Constantin și Elena” – Volna

Vineri, 27 februarie 2015, un grup de copii cu probleme speciale de la Scoala Gimnaziala „Carol I”, au confecționat marțișoare pentru Ziua de 01 Martie, expunandu-le in Biserica „Sfinții Imparați Constantin și Elena” - Volna din municipiul Calarași, Protopopiatul Calarași. Banuți obținuți din vanzarea marțișoarelor, copiii ii vor folosi in acțiunile extrașcolare pe care ei le desfașoara in proiectul școlar „Saptamana Altfel”.

A consemnat preot paroh Ilie Ramon-Eugen, Protopop al Protopopiatului Calarasi.
Se încarcă
0%
încărcat
Se încarcă
Se încarcă
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...